Kansanedustajat

Mika Raatikainen

s. 07.11.1961 Rikosyli- konstaapeli Helsinki
(09) 432 3042 Lakivaliokunta (varajäsen) 30.06.2017 -
Puolustusvaliokunta (jäsen) 09.06.2015 -
Pohjoismaiden neuvoston Suomen valtuuskunta (jäsen) 10.02.2017 -
ETYJ:n parlamentaarisen yleiskokouksen Suomen valtuuskunta (jäsen) 11.11.2015 -
Välimeri-unionin parlamentaarinen yleiskokous (jäsen) 10.06.2015 - , (Puheenjohtaja) 2015 -
Kansainvälisten asiain foorumi (jäsen) 10.06.2016 -

Avustaja

Pia Kopra 09 432 4042 pia.kopra@eduskunta.fi

Tom Packalén

s. 05.10.1969 Komisario Helsinki
http://www.tompackalen.fi 09 432 3136 Ulkoasiainvaliokunta (jäsen) 09.06.2015 -
Puolustusvaliokunta (varajäsen) 30.06.2017 -
Euroopan neuvoston Suomen valtuuskunta (jäsen) 09.06.2015 -
Pohjois-Atlantin liiton parlamentaarisen yleiskokouksen Suomen valtuuskunta (jäsen) 10.06.2015 -

Avustaja

Aleksi Niskanen 09 432 4136 aleksi.niskanen@eduskunta.fi